Yeni yıla yeniliklerle…

Yeni yılda artık arifacar.net adresinden arifacar.com’a geçiyorum. Bunun duyurusunu 2011’in Aralık aylarında yapmıştım. Artık freelance web tasarım/yazılım yapmadığım için ve ayrıca bir portföy oluşturmama gerek kalmadığı için blog sayfamı .com uzantılı bu siteye yönlendirdim. Bundan sonra yazılarımı bu kanal üzerinden sizlerle paylaşacağım.

Domain değişikliğinin yanında tasarımsal olarak da temamı yeniledim. Daha eksikleri gedikleri var ama istediğim şekle gelene kadar hem yazılarımı yazmaya devam edeceğim hem de bir yandan ufak tefek gibi görünen eksikliklerimi gideceğim. Bu hep sorun olmuştur aslında terziyim ama söküğümü dikemiyorum işte idare edin 🙂

Şimdiye kadar yazmış olduğum yazıların kısa bir analizini yaptım ve bundan sonra daha çok yazmam gerektiğinin ve işlerimle alakalı yazılar yazmam gerektiğinin kararına verdim. Sitenin sol üst kısmında yazan anahtar kelimeler -social media, digital marketing, digital CRM, web 3.0, digital PR, web development, social entrepreneurship, @dusuntasin, @sosyarac- üzerinden gideceğim bundan sonra.

Yeni yazılarımda buluşmak üzere, takipte kalın 🙂

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Additional comments powered by BackType