Uzun bir aradan sonra

Uzun bir zamandır bloğumdan uzak kaldım. Bir yandan vizeler, projeler, işler vs derken kafamın bir zaman sonra allak bullak olduğunu farkettim ve kendime bahar şenlikleri de bahane ederek biraz izin verdim 🙂 Bu hafta maillerim ve acil olan işlerim dışında ders de dahil olmak üzere herşeye boşverir bir tavırda bulundum. Konserler ve gezilerle uzun bir zamandır kendime büyük bir ceza verdiğimi farkettim. Her insan mutlaka kendisine biraz zaman ayırmalı ve bir süre bilgisayar ekranlarından uzaklaşmalı diye düşünüyorum. Tavsiye ederim geri döndüğünüzde içinizde müthiş bir enerjiyle geri geleceksiniz.

Artık google calender kullanmaya başladım ve şimdiden takvimimin (eski adıyla randevu defterimin) bir çok gün kısmı dolmaya başladı. Beni sık sık seminerlerde görenler şaşırmasınlar. Aynı zamanda yeni projeler içerisindeyim. Orzax‘ın da işlerini büyük bir hızla devam ettirirken bir yandan da projelerimin üzerinde çalışıyorum.

Eğer farkettiyseniz bloğumda yine birkaç değişiklik yaptım ve ASP, HTML, CSS, Java gibi kategorileri kaldırdım. Artık inceleme yazıları ve günlük yazılara ağırlık vereceğim. SEO konusunda da kenarda köşede biriktirdiğim notlarımla (ArixRecbook kullanarak) incelemerime devam edeceğim. Sildiğim kategorideki yazılarımı ve yeni yazacağım yazılım içerikli yazılarımı yakında açıklayacağımız bir yazılım bloğuna taşıyacağım. Her kategoride bir yazarın olacağı ve temel düzeyden üst düzeydeki yazılımcıları ilgilendirecek güzel bir blog olacak. Şimdilik ben ve Sebahattin‘le başlıyoruz ama ilerde en az 8 kişilik sağlam bir ekibe ulaşmayı planlıyoruz.

Lafı uzatmadan yakında yeni açılımlarla karşınızda olmaktan memnuniyet duyacağım. Görüşmek üzere..

Share

2 Comments Uzun bir aradan sonra

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Additional comments powered by BackType