Türkiye’de Bir İlk: Online Kitap Okuma Günü

55.sini gerçekleştirdiğimiz Kitap Okuma Günlerine bu sefer de online vrsiyonunu yapalım dedik. Daha önce hiç denenmemiş ve biraz da kulağa olmaz gibi sesler gelse de Düşün Taşın Derneği olarak yaptık oldu 🙂

Zaten Türkiye’nin dört bir yanından bu etkinliklerin kendi şehirlerinde de yapılmasını isteyen insanlar vardı. Düşün Taşın Derneği olarak 55. Kitap Okuma Günleri’ni online olarak facebook.com/dusuntasin üzerinden yaptık. Bu aynı zamanda da uluslar arası ilk deneyimimiz oldu. Çünkü dünyanın çeşitli ülkelerinden de bizlere katılan insanlar yüzlerimizi güldürdüler.

24 Nisan Pazar günü  facebook.com/dusuntasin adresinden kitap okuma günleri etkinliğini bir moderatör arkadaşlarımızın yönlendirmeleriyle gerçekleştirdik. Kitaplarımızı okuduk ve yorumlarımızı paylaştık.

Tabi bu güzel günde fotoğraf çektirmemek de olmazdı. Kitap severler 55. KOG’da bizlerle kitap okurkenki resimlerini paylaştı.

İşte etkinliğimize özel videomuz ve afişimiz. Afişi ben tasarlardım umarım beğenmişsinidir 🙂 (Afişi görüntülemek için yukardaki görsele tıklayın)

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Additional comments powered by BackType