İlk Radyo Deneyimim

Geçtiğimiz Pazartesi günü ben ve derneğimizin Genel Sekreter Yrd. Sena Gündüz’le birlikte Moral FM’de (105.0) İsmail Tongar’ın sunduğu “yol arkadaşı” programına katıldık.

Hayatta başımıza gelen her şeyi, kimi zaman eleştirerek, kimi zaman alkışlayarak, kimi zamansa biraz duygulanarak paylaşan, yani hayat yolculuğunda “yol arkadaşlığı” yapan  bir program diye anlatmışlar kendilerini. Bizler de “Düşün Taşın Derneği” olarak hem projelerimizden bahsettik hem de hayatımızda birer radyo tecrübesi yaşadık. Bize şimdiye kadar birçok ilki yaşatan derneğimize tekrar tekrar teşekkür ederim.

Radyo programını tekrar dinlemeden yazmak istemedim bu yazıyı. Program esnasında doğal olarak heyecanlandığımız anlar, duraksadığımız yerler oldu. Ara ara topu Sena’yla birbirimize attık. İsmail Bey de heyecanımızın yükseldiğini anladığı yerde devreye girerek bizlere yardımcı oldu. Program boyunca anlatmak istediklerimizin hemen hemen hepsini anlatmaya çalıştık ve bu yüzden yüzümüz gülerek ayrıldık. Sonuç olarak hoş bir sohbet gerçekleştirdik.

Çocukluğumdan beri hep bir radyo programında İstanbul’a “merhaba”  demeyi istemişimdir. Heyecandan bunu da unuttum ama olsun eğer İsmail bey yazımı okuduysa benim yerime de “merhaba” diyecektir o güzel insanlara J

Bu arada yayını dinlemek isteyenler Moral FM’in sayfasına girerek “yol arkadaşı” programını seçip 19.12.2011 tarihli kaydı dinleyebilir.

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Additional comments powered by BackType