Bugün benim doğum günüm..

Çocuktum hayallerim vardı, taş zeminlere çizdiğim hayallerim vardı. Hayallerimin sadece resimlere dönüştüğü gündeyim. Bugün benim doğum günüm.. Ardıma bakıp düşündüğüm ve 23 yıldır oynayan bir filmin o anını yaşıyorum. Bugün benim doğum günüm, doğduğum günüm, hayata merhaba dediğim gün. Bugün benim doğum günüm 23 yılın Z raporunu alıp muhasebe edeceğim gün. Bugün benim doğum günüm, uyanmak istemeyipte uyanışa yaklaştığım bir yılın daha sonu.

Doğdum doğmasına da sizler için ben ne ifade ediyorum acaba? Dur ben söyleyeyim sayemde Facebook’ta arkadaş listeniz bir fazla, FF ve twitter da abone olduklarınız bir fazla, belki de telefon rehberinizde bir fazlayım. Kiminin rehberindeki ilk isimim kiminin de son mesajı. Belki bunlardan bile bihabersin.  Bugün benim doğum günüm; nice yıllaranın, iyiki doğduğunun dilekleriyle etrafa yorgun gözlerle baktığım gün.

Bugün benim doğum günüm, artık gerçekten yorulduğumun farkında olduğum gün. Yoruldum, uyumak istiyorum dinlenmek istiyorum.. Son kez sevgi ifadelerini söylemek istediklerimle uyumak istiyorum..

Share

1 Comment Bugün benim doğum günüm..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Additional comments powered by BackType