Uzmanından Balanced Scorecard ve Performans Süreç Yönetimi Eğitimi

İpek Aral Kişioğlu ile Düşün Taşın Derneği olarak bizler bir araya geldik ve harika bir workshop ortaya çıktı. Kendisini sosyal medyada, bloğundan okuduğum yazılarından ve bazı kısa süreli etkinliklerden az da olsa tanıma fırsatı bulmuştum. Ama kendisini yüz yüze tanıyıp, birebir eğitimini alana kadar bu kadar harika bir insan olduğunun farkına varamamışım. Benden çok daha genç ve dinamik olduğu kesin. Bitmek tükenmez enerjisini yaptığı sunum sırasında gösterdi. 7 saatlik sunumda toplamda belki de 20 dk ara vermişizdir. J

Kendisini biyografik olarak tanımak isteyenler buraya tıklayabilir.

kaynagiminsan.com sitesinin başarısını anlatmama aldığı ödüllerden de görülüyor ki zaten gerek yok. Başarısından dolayı kendisini tekrar tekrar tebrik ederim. Bir de Yaprak adındaki o şirin kızına ait bir blog sayfası bulunamaktadır.

Bize “Balanced Scorecard” denilen hadiseyi anlatması ve öylesine sistemli bir yapıyla tanıştırması ayrıca önemliydi. Scorecard tekniğiyle artık daha sıra dışı ve daha verimli çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. 90′lı yılların başında Harvard Business School profesörlerinden Dr. Robert Kaplan ve Dr. David Norton tarafından geliştirilen bu tekniği uygulamam halinde ben de o istediğim istikrarı sağlayacağım.

Daha fazla bilgiye http://en.wikipedia.org/wiki/Balanced_scorecard adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Additional comments powered by BackType